×

Temperli Kelebek Camlar

Temperli Kelebek Camlar

Günümüzde temperli camların arabalarda yaygın kullanımı ön plana çıkar. Temperli kelebek camlar da bu özellikleri ile ön plana çıkan camlar olup aynı zamanda bu camların kullanımı ile birlikte arabalarda ortaya çıkan arka görsellik tamamlanmış olur. Arabalarda anahtar içeride kaldığında en sık tercih edilen bu camların kırılması şeklinde olur.

Bunun yanında bu camların kullanımı ile birlikte insanların ihtiyaç duyduğu görsellik de sağlanmış olur. Arabaların arka kısmında bulunan üçgensi bu yapı sağlamlık olarak temperli yapı ile imal edildiğinden gayet sağlam bir yapıya sahiptir. Hem tasarım olarak hem de dizayn olarak her arabada tercih edilen bir cam şekli olarak karşımıza çıkar. Temperli kelebek camlar araba dizaynında önemli bir yere sahiptir.

Temperli Kelebek Camlar Neden Kullanılır?

Kelebek camların tam olarak fonksiyonu hakkında kesin bir fikir bulunmamakla birlikte temperli camların kullanımı ile birlikte daha dayanıklı camlar ortaya çıkarılmış olur. Bunun bir sonucu olarak da arabalarda çarpışma anında yaralanmaların en aza indirilmesi sağlanabilir. Günümüzde temperli kelebek camlar bu nedenle yaygınlık gösteren bir özellik taşır.

Aynı zamanda bu camların kullanımı ile birlikte insanların camlardan dolayı güvenlik riskleri yaşamaması da mümkün olur. Temperli camlar hafif bombeli bir yapıya sahip olup bu görünüm özellikleri ile diğer camlardan ayrı bir özellikler taşır. Aynı zamanda bu camların kullanımı ile birlikte insanların ihtiyaç duyduğu tasarımlar gerçekleştirilmiş olur.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ