×

Isıtmalı Lamine Camlar

Isıtmalı Lamine Camlar

Cam teknolojilerinde görülen çeşitlilik alanda yeni teknolojilerin kullanılması ile ortaya çıkmıştır. bu teknolojiler ile hayat bulan bir ürün de ısıtmalı lamine camlar olarak söylenebilir. İçerisinde bulunan elyaf yapısı ile dikkat çeken bu ürünler aynı zamanda ürünün içerisinde değişik malzemelerin yerleştirilmesine imkân tanır. Bu nedenle de ısıtmalı ürünler de bu şekilde imal edilebilir.

İçerisine yerleştirilen termostatik malzemeler sayesinde ısıtmalı camların yaygın kullanımı karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde yer alan mikron seviyesinde partiküller sayesinde bu ürünlerin kullanımı ile birlikte camlarda ortaya çıkan buğulanmanın da önüne geçilmiş olur. Daha çok ön camlarda kullanılan bu teknoloji iyi bir görüş açısı için tercih edilebilmektedir. Aynı şekilde binek araçlarda da ağırlıklı olarak ısıtma bulunmaktadır.

Isıtmalı Lamine Camlar Nerelerde Kullanılır?

İstenilen sıcaklık değerlerinin her zaman karşılanamadığı durumlarda bu camlardan yararlanılır. Bunun yanında ısıtmalı lamine camlar endüstriyel ortamlarda da kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Günümüzde bu nedenlerden dolayı bu camların kullanımı ile birlikte dış ortam şartlarından kaynaklanan sıcaklık farklarına karşı daha dayanıklı yapılar ortaya çıkarılmış olur.

Endüstri amaçlarının yanı sıra araçlarda da sıklıkla Isıtmalı Lamine Camlar kullanışlı gelmektedir. Bunun yanında bireysel ev tasarımlarında da ya da daha iyi iç görüş istenilen alanlarda da kullanılan bir üründür. Günümüzde bu nedenlerden dolayı birçok alanda kullanılan bu ürünlerin zaman zaman öne çıkan özellikleri sayesinde insanların beklentilerini karşılayan çözümler yerine getirilmiş olur.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ